درباره ما

ما در «بیست بیت» مجموعه‌ای از افراد فعال و نخبه در زمینه تکنولوژی بلاکچین و به خصوص رمزارزها هستیم که با توجه به محدودیت ها و تحریم هایی که در زمینه استفاده از بازارهای معاملاتی بین المللی برای هموطنانمان وجود دارد، جای خالی یک صرافی مطمئن و بدون انگیزه‌های سودآورانه کاذب را خالی می دیدیم، لذا برآن شدیم تا با ایجاد یک بازار معاملاتی امن، بستری را برای خرید و فروش سریع و با حداقل کارمزد بوجود بیاوریم که بتواند نیازهای افراد مشتاق به این حوزه را در سطح بالایی پاسخ دهد.

 «بیست‌بیت» همه تلاش خود را بر پشتیبانی 24 ساعته معطوف کرده‌ است و بر اصل مهم ارائه خدمات با کیفیت و استاندارد بالا اصرار دارد، چرا که باور داریم معامله گران نبایستی هیچ دغدغه حاشیه ای دیگری مربوط به صرافی داشته باشند تا بتوانند تنها تمرکز خود را به معاملات خود معطوف کنند.

ما تلاش می‌کنیم که همواره با استفاده از ابزارهای تکنولوژی در تمامی بخش های پلتفرم بهبود حاصل کنیم تا کاربران بتوانند به بهترین و به روزترین امکانات دسترسی داشته باشند و سهولت در دسترسی و تسهیل فرآیندها به منظور جذب رضایت مشتریان از لحظه ورود و ثبت نام سرلوحه کارمان است. از جمله این موارد می توانیم به سرعت عمل در پرداخت ها و واریزها و همچنین امنیت دارایی ها و اطلاعات کاربران اشاره کنیم.

ما در «بیست‌بیت» سعی نموده ایم که طیف وسیعی از رمزارزها و توکن ها را در قالب بازارهای ریالی، تتری و جفت ارز جهت معامله کاربران پوشش دهیم و همچنین سعی داریم که با انتشار آخرین خبرهای مرتبط با بازارهای مالی و همچنین آموزش های رایگان، کاربران خود را در مسیر رسیدن به اهداف مالیشان همراهی کنیم.

بخش رفرال مارکتینگ منحصربفرد «بیست‌بیت» یکی از قسمت های جذاب در پلتفرم ماست که می تواند به افراد مشتاق در افزایش درآمد کمک شایانی کند.