تماس با ما

از طریق کانال های ارتباطی زیر می توانید با ما در تماس باشید.

کانال ارتباطی اول – پاسخ به سوالات متداول

ما سعی نموده ایم که بسیاری از سوالاتی را که ممکن است در ذهن کاربران شکل گیرد در قسمت سوالات متداول جمع آوری کنیم، لذا اگر در بخش های مختلف بیست بیت سوالی دارید لطفاً قبل از هرگونه تماس با پشتیبانی، ابتدا سوالات متداول را مطالعه فرمایید و فقط در صورتیکه پاسخ سوال خود را نیافتید، آنگاه از طریق دیگر کانال ها با ما در تماس باشید.

لینک سوالات متداول

کانال ارتباطی دوم – پشتیبانی از طریق چت آنلاین

در صورتیکه پاسخ سوال خود را در قسمت سوالات متداول نیافتید می توانید از طریق پنجره چت آنلاین (پایین صفحات وبسایت) با کارشناسان ما به صورت 7/24 در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح فرمایید.

کانال ارتباطی سوم – از طریق تیکت

در مواردی که نیاز به بررسی بیشتر از طرف کارشناسان بیست بیت وجود دارد، می توانید درخواست های خود را در قالب تیکت در قسمت ناحیه کاربری و منو تیکت به بخش مورد نظر ارسال فرمایید. کارشناسان بیست بیت همواره سعی دارند که در اسرع وقت تیکت های احتمالی شما را پاسخ دهند.

کانال ارتباطی چهارم – کانال اطلاع رسانی تلگرامی

برای دریافت آخرین اطلاعیه‌ها و اخبار، کانال رسمی ما را در تلگرام دنبال فرمایید.

عضویت در کانال تلگرام

دقت فرمایید که بیست بیت هیچ‌گونه فعالیت پشتیبانی در پیام‌‌رسان‌های تلگرام و واتس آپ ندارد و تنها کانال رسمی اطلاع رسانی بیست بیت bistbit@ در تلگرام می باشد. فراموش نکنید که هیچیک از ادمین های ما ابتدا به کاربران پیام نمی دهند و هرگونه پیام حاوی پیشنهاد سرمایه گذاری و غیره با اکانت هایی با نام ها و لوگوهای مشابه بیست بیت، خطر کلاهبرداری را به همراه دارد.

کانال ارتباطی پنجم – تماس با بخش پشتیبانی و امور مشتریان

با توجه به حجم بالای تماس ها ممکن است امکان پاسخگویی به تمام درخواست های شما وجود نداشته باشد. لذا خواهشمند است برای تسریع امور پشتیبانی تا جای ممکن سوالات و مشکلات خود را از طریق کانال های فوق الذکر دنبال فرمایید.

تلفن پشتیبانی : 91017075-021

تماس تلفنی در ساعات اداری از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 17

کانال ارتباطی ششم – ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی و امور مشتریان

آدرس ایمیل : support@mail.bistbit.com