سوسیوس با اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ترکیه همکاری می‌کند

سوسیوس با اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ترکیه برای کشف مدل‌های درآمد دیجیتال همکاری می‌کند

اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ترکیه برای بهبود تعامل طرفداران در سوپر لیگ ترکیه از طریق فناوری و نوآوری، با سوسیوس همکاری می‌کند.

دنیای فوتبال در میان همه‌گیری ویروس کرونا، که باعث متوقف شدن مسابقات لیگ در برخی از کشورها شد، به دنبال مدل‌های جدید کسب درآمد است.

بر اساس اعلامیه ۱ جولای، اتحادیه باشگاه‌های ترکیه به نمایندگی از باشگاه‌های فوتبال که در سوپرلیگ (لیگ ابتدایی فوتبال ترکیه) بازی می‌کنند، برای ارتقا نوآوری در چشم انداز فوتبال این کشور با پلتفرم تعامل طرفداران Socios.com  همکاری کرده است.

الکس دریفوس، مدیرعامل سوسیوس و چیلیز به کوین‌تلگراف گفت: «ترک‌ها نسبت به بازی فوتبال احساس می‌کنند، شوق فراوانی دارند.»

«این مشارکت برای کل اکوسیستم فوتبال ترکیه مفید خواهد بود، این امر برای تبدیل نقش هواداران از منفعل به فعال موثر خواهد بود.

سوسیوس قبلاً توکن‌های هواداری را برای شش تیم فوتبال ترکیه که در لیگ‌های مختلف بازی می‌کنند، راه‌اندازی کرده است. به همراه بیش از ۴۰ سازمان جهانی ورزش، تیم‌های ترکیه‌ از جمله آلانیا اسپور، بورساسپور، گالاتاسرای، گزتپه، استانبول باشاکشهیر و ترابزون اسپور از توکن‌های هواداری و اپلیکیشن رای دهی و پاداش سوسیوس برای تعامل و کسب درآمد از طرفداران خود استفاده می‌کنند.

سوسیوس به اتحادیه کمک خواهد کرد تا فن‌آوری‌های جدید را در باشگاه‌های حرفه‌ای ترکیه برای بهبود تعامل طرفداران، تولید مدل‌های درآمد جدید و افزایش پایداری مالی به کار گیرد.

معاملات فروش بلیط و پخش مسابقات، قسمت عمده‌ای از درآمد صنعت فوتبال را تشکیل می‌دهد. از آنجایی که بازی‌ها یا برای مدتی متوقف می‌شوند یا در اکثر لیگ‌ها در طی همه‌گیری کرونا بدون تماشاچی انجام می‌شوند، باشگاه‌ها به مدل‌های جدید تجاری نیاز دارند. باشگاه‌ها توکن‌های هواداران را اقدامی استراتژیک برای افزایش حضور دیجیتالی آنها و نزدیک ماندن به طرفداران می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *