برندگان قرعه‌کشی بیست‌بیت مشخص شدند

قرعه‌کشی صرافی بیست‌بیت برای اهدا 45000 عدد توکن بیت‌تورنت روز گذشته در محل این مجموعه برگزار شد.
اسامی کلیه افرادی که احراز هویت خود را تکمیل نمودند در قرعه‌کشی منظور شد و برای هر خرید، هر فروش و هر دعوتی که منجر به خرید نیز شده بود امتیاز ویژه‌ای در نظر گرفته شد.
در ادامه با حضور مدیرعامل مجموعه اولین قرعه‌کشی «بیست‌بیت» صورت گرفت و برندگان به شرح زیر مشخص شدند:

نفر اول: سرکار خانم پانیذ فنائیان 20000 عدد توکن بیت‌تورنت
نفر دوم: جناب آقای امید ملکی 15000 عدد توکن بیت‌تورنت
نفرسوم: جناب آقای حسین خلیلی 10000 عدد توکن بیت‌تورنت

سعیدی مدیرعامل مجموعه «بیست‌بیت» پس از انجام قرعه‌کشی ضمن تبریک به برندگان گفت: ما در مجموعه «بیست‌بیت» تلاش داریم تا با جلب رضایت مشتریان خود، خدمات مختلف را با سرعت و دقت بالایی به کاربران ارائه کنیم.

سعیدی با اشاره به رویکرد مشتری‌مداری و پیشرو بودن این مجموعه ادامه داد: ما بر خلاف سایر سرویس‌دهندگان همه تلاش خود را برای احرازهویت کاربران در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کار بسته‌ایم و با توجه به شیوه‌های موجود در حال حاضر کاربران در کمتر از 30 دقیقه احراز هویتشان تکمیل می‌شود و امکان خرید و فروش برایشان فراهم است.

وی همچنین اعلام کرد: طبق وعده‌ای که داده بودیم در ماه آینده نیز قرعه‌کشی ویژه‌ای با جوایز بیشتر خواهیم داشت و همچنین بنا داریم درصدی از خرید هر مشتری را در ماه جاری به حساب وی برای خریدهای بعدی بازگردانیم.

سعیدی در پایان گفت: تا بیستم مردادماه کلیه سطوح کاربری کاربران جدید و قدیمی صرافی «بیست‌بیت» با خرید یا فروش به سایت افزایش خواهد یافت و این افزایش منجر به دریافت امکانات و کمیسیون بیشتر برای کاربران خواهد شد.

 

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *