ارزش کل قفل شده در صرافی غیرمتمرکز شیبا به بیش از یک میلیارد دلار رسید

ارزش کل قفل شدۀ صرافی غیرمتمرکز شیبااینو (SHIB) با راه‌اندازی شیباسواپ، در طی ۲۴ ساعت به بیش از یک میلیارد دلار رسید.

۲۴ ساعت پس از راه‌اندازی پلتفرم جدید شیباسواپ، ارزش کل قفل‌شده SHIB از یک میلیارد دلار فراتر رفت و این مسئله هزینه‌ها را در شبکه اتریوم افزایش می‌دهد.

دوج‌کوین به جهان ثابت کرده حتی پروژه‌ای که به شوخی آغاز شده، می‌تواند در فضای ارزهای رمزپایه ارزش و شهرت کسب کند. این پدیده دریچه‌ای باز کرد برای چندین ارز رمزپایه «میم شده» برای دستیابی به جایگاه خود. نگاهی گذرا به لیست توکن‌های پرطرفدار در CoinMarketCap نشان می‌دهد که تأثیر میم‌ها جایگاه خوبی پیدا کرده است.

آخرین کوینِ میم‌شده برای جلب توجه سرمایه‌گذاران شیبااینو (SHIB) نام دارد؛ این پروژه‌ دراصل زمانی مشهور شد که بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، بیش از یک میلیارد دلار SHIB به صندوق امداد COVID-19 هند اهدا کرد.

بسیاری از تحلیلگران تصور می‌کردند که این پروژه نیز مانند سایرکوین‌های میم‌شده که ابتدا رشد و سپس سقوط کردند، محو خواهد شد؛ اما شیبااینو در عوض به عنوان یک پروژۀ در حال رشد با شیباسواپ و مزرعه کوین ظاهر شده و مانند یک ساختار سازماندهی مستقل غیر متمرکز در حال شکوفا شدن است.

راه‌اندازی شیباسواپ هزینه‌ها را افزایش می‌دهد

روز سه‌شنبه هیجان شدیدی با انتشار شیباسواپ در جامعه شیبااینو پدید آمد. شیباسواپ یک سواپ رابط است که جدیدا برای دارندگان توکن ایجاد شده تا از آن استفاده کنند.

هزینه‌های اتریوم از زمان «ارتقای اتریوم برلین» تقریباً بی‌سابقه بوده است، اما راه‌اندازی شیباسواپ منجر به افزایش قابل توجهی در هزینه‌ها شد؛ پدیده‌ای که توسط جو مک کان، تریدر رمزنگاری در توییتر برجسته شد.

همان‌طورکه در جدول بالا مشاهده می‌شود تنها قرارداد دیگری که در طی ۲۴ ساعت گذشته هزینه‌های بیشتری برای اتریوم ایجاد کرده است، یونی‌سواپ V2 است و سه قرارداد مربوط به SHIB که در مجموع بیش از ۱.۷ میلیون دلار هزینه درطی ۲۴ ساعت گذشته ایجاد کرده است.

ارزش کل قفل‌شده در شیباسواپ از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده است

برخی از شبکه‌ها متهم شده‌اند که از معاملات اسپم برای افزایش فعالیت‌های زنجیره‌ای خود استفاده می‌کنند، اما این مسئله درمورد شیبااینو صدق نمی‌کند؛ زیرا ارزش کل قفل‌شده بر روی این پلتفرم تنها یک روز پس از راه‌اندازی آن از مرز یک میلیارد دلار گذشته است.

براساس داده‌های دیفای لیاما، رابط کاربری تازه منتشر شده با قدرت حمایت می‌شود و اکنون جزو ۳۰ مورد برتر از نظر ارزش کل قفل شده قرار گرفته است.

در زمان نوشتن این مقاله، ارزش این پروژه بیشتر از کوییک‌سواپ و MDEX است.

هیجان اولیه پس از انتشار شیباسواپ، منجر به افزایش ۱۴ درصدی قیمت SHIB در روز سه‌شنبه شد، اما قیمتش از آن زمان تا کنون به 000000867/0 دلار نزول کرده که ۷۸ درصد پایین‌تر است از وقتی که قیمتش در اوج بود یعنی 0000388/0 دلار.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *