کارورا صرافی‌های غیرمتمرکز راه‌اندازی می‌کند

«کارورا» سواپ معاملات خود را برای کارورا و کوزاما  ( KSM/KAR) افتتاح کرد و این پلتفرم به یکی از اولین صرافی‌های غیرمتمرکز تبدیل می‌شود که در پولکادات و کوزاما راه‌اندازی می‌شود.

کارورا سیستم عامل تبادل غیرمتمرکز (DEX) خود را با نام «کارورا سواپ» راه‌اندازی کرده است.

طبق اعلامیه صادر شده در روز جمعه، سیستم عامل DEX اکنون فعال است و KSM / KAR اولین جفت ارز دیجیتال هستند. براساس جزئیات ارائه شده در اطلاعیه، کارورا سواپ با ارزش اولیه قفل‌شده ۳.۴ میلیون دلار، با بیش از ۱۰۰۰ ارائه‌دهنده نقدینگی منحصر به فرد ( LPتأمین‌کننده نقدینگی) فعال شده است.

در پست وبلاگ اضافه شده است: «کارورا با بوت‌استرپ (خود راه‌اندازی) قصد دارد تجارت نامطمئن را با نرخ عادلانه بازار تقویت کند تا اصول مالی منصفانه و باز را برای همه بازتاب دهد.»
گزارش شده که این بوت استرپ مانع از دسترسی زودهنگام به داده‌ها و دستکاری بازار در هنگام راه اندازی اولیه جفت ارز دیجیتال است.

در واقع ایجاد جفت ارز KSM / KAR از مرحله راه‌اندازی عبور کرد و فعال شد. با راه‌اندازی DEX، کارورا سواپ به اولین صرافی غیرمتمرکز در پولکادات و کوزاما تبدیل می‌شود.

سایر جفت ارز‌های دیجیتال که در کارورا سواپ راه‌اندازی می‌شوند نیز می‌توانند از ویژگی بوت‌استرپ استفاده کنند. LPها می‌توانند در طول فرآیند، یک یا هر دو توکن را در استخر ماینینگ تأمین کنند و تا رسیدن به هدف نقدینگی تعیین شده تجارت متوقف می‌شود.

با در نظر گرفتن کارورا به عنوان یک مرکز مالی غیرمتمرکز در کوزاما، این تیم گفت که ویژگی‌های دیگری مانند وام‌های پایدار بیت‌کوین ( kUSD منطقه یکپارچه کنوشا) برنامه‌های استیکینگ و استخراج نقدینگی در دست کار است. این پروتکل‌هایی که اضافه شده‌اند بخشی از برنامه‌های ساخت شبکه اجاره‌ای ۴۸ هفته‌ای است که با برنده شدن در جایگاه حراج زنجیره پاراچین تضمین شده است.

همان‌طور که کوین‌تلگراف قبلاً گزارش داده بود کارورا در ۲۲ ژوئن با بیش از ۵۰۱,۰۰۰ KSM که در پروسه سیستم وام‌دهی شرکت کرده بودند، اولین برنده حراج اسلات پاراچین کوزاما شد. این حراجی‌های اسلات، پاراچین‌هایی را که به زنجیره کمکی کوزاما اضافه می‌شوند، تعیین می‌کنند، که به عنوان یک شبکه همراه برای پولکادات عمل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *