کاربران بایننس ملزم به پیروی از قوانین جدید می‌شوند

روز گذشته مدیرعامل بایننس توییتی را با مضمون روزرسانی خدمات بایننس منتشر کرد.
بنا بر این توییت و بنا بر اطلاعیه بایننس؛ فعالیت در این صرافی محدود به کاربران احراز هویت شده خواهد شد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بایننس محصولات و خدمات خود را به طور مداوم بررسی می‌کند تا تغییرات و بهبودهایی را ایجاد کند تا تکامل یابد و با استانداردهای جهانی منطبق شود. برای افزایش محافظت از کاربران و ایجاد محیط رمزنگاری امن برای همه، بایننس تغییرات زیر را انجام می‌دهد:
-بلافاصله لازم است همه کاربران جدید برای دسترسی به محصولات و خدمات بایننس از جمله سپرده‌گذاری ارزهای رمزنگاری شده، معاملات و برداشت‌ها، تأیید متوسط (Intermediate verification) را تکمیل کنند.
 -مجوزهای حساب کاربران فعلی که هنوز تأیید متوسط (Intermediate verification) را تکمیل نکرده‌اند، به طور موقت به حالت «فقط برداشت» تغییر می‌کند و خدمات محدود به برداشت، لغو سفارش، بسته شدن پوزیشن و بازخرید می‌شود. این امر به منظور به حداقل رساندن اختلال در تجربه کاربر، از حالا تا تاریخ ۲۰۲۱/۱۰/۱۹ ساعت 00:00 صبح (UTC) انجام می‌شود. کاربران فعلی مستقیماً از جزییات بیشتری مطلع خواهند شد. پس از تکمیل تأیید متوسط (Intermediate verification)، کاربران می‌توانند دسترسی کامل به محصولات و خدمات بایننس را از سر بگیرند.
بایننس به شدت به کاربران توصیه می‌کند تا برای جلوگیری از تأخیر در روند تأیید و محدودیت دسترسی آنها، تأیید متوسط (Intermediate verification) خود را فوراً تکمیل کنند.

بایننس این اقدامات را برای کمک به حمایت از تلاش‌های خود در شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) اعلام می‌کند. این امر حفاظت از کاربران و مبارزه با جرایم مالی را بیشتر می‌کند.
از حمایت شما متشکریم.

با این تصمیم روز گذشته فضای توییتر فارسی در بخش کامیونیتی کریپتوکارنسی به شدت درگیر و دار اخبار شد و تلاش برای ارائه یک راه‌حل مناسب توسط کابران صورت گرفت.
البته به نظر می‌رسد با ورود صرافی‌ها و کیف‌پول‌های غیر متمرکز فراوان از سال آینده میلادی اصولا هیچ قدرتی نتواند کاربران را در معرض احراز هویت اجباری قرار دهد.

پیشتر مجله خبری بیست‌بیت در مطلبی به معرفی صرافی‌هایی که نیاز به احراز هویت ندارند پرداخته بود که می‌توانید برای مطالعه آن اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *