Tezos توسط بانک‌های سوئیسی انتخاب شد

Tezos توسط بانک‌های سوئیسی و اپراتورهای Fintech برای ارائه محصولات مالی زنجیره‌ای انتخاب شده است.

بانک Incore ، با مشارکت Inacta و Crypto Finance ، Tezos را به عنوان بستر بلاک‌چین ترجیحی خود، برای توسعه محصولات مالی دیجیتال منطبق با مقررات از طریق استاندارد توکن جدید با عنوان DAR-1 انتخاب کرده‌است.
این نهادها به همراه Tezos، استاندارد جدیدی را برای توکن‌ها به نام DAR-1 راه‌اندازی کرده‌اند که به قرارداد‌های هوشمند اجازه می‌دهد تا وظایف لازم برای حمایت از امور مالی را انجام دهند. این وظایف شامل رعایت مقررات مبارزه با پولشویی، مدیریت و حمایت از فعالیت‌های مدیریت دارایی می‌باشد.
با راه‌اندازی خدمات سهامداری بانک Incore برای شبکه Tezos، موسسات مالی که از خدمات Incore Bank استفاده می‌کنند نیز می‌توانند به‌طور مستقیم از طریق بانکداری الکترونیکی برای دارایی‌های مشتریان خود سهام ارائه دهند.
پلتفرم Tezos، به دنبال ارائه ایمنی لازم برای حفاظت از دارایی‌ها و سایر موارد استفاده با ارزش، در لایه‌های پروتکل و برنامه‌ها است و آن را برای خدمات بانکی مناسب می‌سازد.
در مقایسه با سایر زنجیره‌های تأسیس شده مانند اتریوم که در حال ارتقاء ETH 2.0 است، Tezos، در کنار کاردانو، خود را بلاک‌چین “نسل سوم” می‌نامد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *