پاداش برای خرید با رمز ارز

فروشگاه دالاس ماوریکس NBA، به مشتریانی که پرداخت‌ها را با دوج‌کوین و سایر رمزنگاری‌ها انجام می‌دهند، پاداش می‌دهد.

تیم بسکتبال، متعلق به میلیاردر مارک کوبان، دالاس ماوریکس، اعلام کرد که “Mavs Cryptomania” به مشتریان Dallasmavs.shop یک کارت الکترونیکی 25 دلاری در صورت پرداخت با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت‌کوین، اتریوم، بیت‌کوین‌کش، دوج‌کوین و دلار دیجیتال، هدیه می‌دهد.
این کارت هدیه الکترونیکی 25 دلاری رایگان، برای خریدهای انجام شده با ارزهای رمزنگاری شده واجد شرایط در Dallasmavs.shop” می‌باشد. این وب‌سایت همچنین می‌گوید مشتریان باید حداقل150 دلار (بدون مالیات و حمل‌و‌نقل) هزینه کنند و فقط یک کارت الکترونیکی در هر تراکنش، هدیه داده می‌شود و مهلت اهدا این جوایز نیز از 13 آگوست 2021 تا 30 سپتامبر 2021 می‌باشد.
همچنین، این وب‌سایت می‌گوید که کارت هدیه الکترونیکی بین 5 تا 7 روز کاری پس از سفارش، ارسال می‌شود و کارت در پایان سال منقضی می‌گردد.
مارک کوبان، این طرفدار ارزهای دیجیتال قبلا اظهار داشته‌است که: نکته‌ای که در مورد دوج‌کوین مورد توجه مردم است این است که نقص و سادگی دوج، بزرگترین نقاط قوت آن است. شما فقط می‌توانید از آن برای انجام دو کار استفاده کنید: خرج کردن آن یا هولد کردن آن و درک هر دو آسان است و خرید آن ارزان،که این باعث می‌شود که هر کسی بتواند به آن بپیوندد و از آن لذت ببرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *