افزایش 35 درصدی قیمت پولکادات

در اوایل پاییز امسال، دو “قاتل اتریوم” کاردانو و سولانا توجهات را به خود جلب کردند و اکنون، پولکادات با افزایش قیمت 35% در طی 24 ساعت گذشته و رسیدن به سطح 42 دلار که بیشترین افزایش از ماه می که در بالاترین رقم خود، چیزی در حدود 49.35 بود دست یافته‌است و همچنان برای رسیدن به رقم بالاتر تلاش می‌کند.
از طرفی، قطعا تصادفی نیست که پس از پنج سال توسعه شرکت,Parity Technologies تیم مهندسی پولکادات، دیروز اعلام کرد که آماده راه‌اندازی پاراچین می‌باشد و گروه رهبری پولکادات نیز متعاقباً به شروع حراج برای اسلات‌های پاراچین از 11 نوامبر رای داد.
,DOT به دارندگان آن حق رأی می‌دهد و کاربران همچنین می‌توانند برای اطمینان بیشتر از شبکه، DOT را در شبکه “استیک” کنند و البته مهم‌تر ازهمه، برای ایجاد پاراچین‌های جدید به ارزDOT نیاز می‌باشد که البته این امر باعث افزایش، تقاضا برای DOT می‌شود.
پیتر ماوریک، سرپرست روابط عمومیParity Technologies ، به دکریپت گفت: “پیشنهاد شورای امروز برای شروع عرضه پاراچین‌ها در پولکادات یک گام بزرگ برای صنعت است، زیرا پولکادات به عنوان تنها پروتکل لایه صفر در بلاک‌چین طراحی شده‌است و در سال‌های آتی، کل چشم‌انداز لایه یک را با کاهش چشمگیر هزینه‌های مورد نیاز برای ایمن‌سازی و اتصال لایه‌ها به شکل پاراچین، مختل خواهد‌کرد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *