استقبال اپل از ارزهای دیجیتال!

کمپانی اپل به صورت رسمی اعلام کرده است که کاربران آمریکا تا اواخر ۲۰۲۲ می‌توانند با استفاده از Tap to pay پرداخت‌هاى خود را از طريق كارت‌هاى اعتباری و همچنین ولت‌های ارزدیجیتال انجام دهند.
این کمپانی قصد دارد Tap to payرا در آیفون معرفی کند، قابلیت جدید این امکان را برای میلیون‌ها سرمایه‌گذار در سراسر ایالت‌متحده فراهم می‌‌کند تا بتوانند با یک تپ (ضربه) روی گوشی آیفون خود پرداخت ایمن و یکپارچه را از طریق اپل‌پی، کارت‌های اعتباری و نقدی و همچنین کیف پول‌های دیجیتال تجربه کنند.
این قابلیت به بازرگانان و فروشندگانی که دارای آی‌فون هستند، امکان آن را می‌دهد که با استفاده از فناوری (NFC) تلفن هوشمند اپل خود را به دستگاه فروش تبدیل کرده و وجوه خود را دریافت کنند.
در واقع Tap to payبراى تمام پلتفرم‌هاى پرداخت و توسعه‌دهنده‌ها در دسترس خواهد بود و كاربران ارزهاى ديجيتال مى‌توانند از اين قابليت براى خريد و همچنين پرداخت با ارزهای ديجيتال به ساده‌ ترين راه ممكن استفاده
نمايند.
ویژگی Tap to Pay که به زودی راه‌اندازی می‌شود، از «Apple Pay، کارت‌های اعتباری و نقدی و کیف پول‌های رمزارز» پشتیبانی می‌کند.
اساساً این اتفاق بدان معناست که اگر اپل مانعی مستقیم برای آن ایجاد نکند، مشتریانی که از کارت کوین‌بیس، ویزا کارت یا کارت پرداخت مشابه استفاده می‌کنند، می‌توانند از دارایی‌های رمزارزی خود برای پرداخت از طریق Tap to Pay استفاده کنند.
اين كمپانى قرار است قابلیت Tap to Pay را در فروشگاه‌های اپل، از آیفون XS تا دستگاه‌های جدیدتر عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *