آیا استارلینک مانند تسلا، به پذیرش دوج کوین فکر می‌کند؟

ایلان ماسک به درخواست جامعه Dogecoin برای پذیرش آن توسط استارلینک، باز هم جوابی کوتاه داده است و اینگونه بار دیگر موجی از گمانه‌زنی‌ها را در بین کاربران به وجود آورده است.

ایلان ماسک در پاسخ به کاربری که پرسیده بود آیا استارلینک می‌تواند دوج کوین را بپذیرد، با ارسال یک ایموجی چشمک‌زن، هواداران این میم کوین را خوشحال کرده است. همین توییت برای ایجاد گمانه‌زنی‌ها کافی بود. اما هیچ قطعیتی وجود ندارد.

استارلینک در صدد ارائه اینترنت پرسرعت به مردم مناطق محروم و دورافتاده جهان است. این شرکت اکنون تقریبا ۲۰۰۰ ماهواره در اختیار دارد. هزینه استفاده از سرویس استارلینک ۹۹ دلار در هر ماه و هزینه تجهیزات اولیه نیز ۴۹۹ دلار است.

شرکت SpaceX نیز ممکن است پرداخت‌های Dogecoin را امکان‌پذیر سازد. پروژه ماهواره DOGE-1 استارلینک برای اولین‌بار در ماه مه معرفی شده بود و انجام آن برای اوایل سه‌ماهه نخست سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است. جالب است بدانید بودجه این پروژه با دوج کوین فراهم شده است.
داده‌های سایت Whalestats نشان می‌دهد که نهنگ‌های دوج کوین با توجه به نزدیک شدن قیمت DOGE به ۰.۱۵ دلار در حال انباشت این میم کوین هستند. براساس این گزارش، در روز یکشنبه دوج کوین به جمع ۱۰ رمز ارز برتر خریداری شده توسط نهنگ‌های BSC وارد شده است. ۱۰۰۰ نهنگ برتر شبکه بایننس اسمارت چین در مجموع بیش از ۴۶ میلیون DOGE نگهداری می‌کنند. شایان به ذکر است این موجودی تنها حدود ۱.۸٪ از سبد سرمایه‌گذاری این دسته از نهنگ‌ها را تشکیل داده است. در این بین، Dogecoin به فهرست ۱۰ رمزارز برتر بازار بازگشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *