کانادا ۳۴ کیف پول رمز ارز مرتبط با اعتراضات کاروان آزادی را تحریم کرد!

پلیس کانادا به تازگی به تمامی شرکت‌های مالی دستور داده است تا هرگونه تراکنش مرتبط با ۳۴ کیف پول مرتبط با کاروان آزادی که برای تامین مالی اعتراضات کامیون‌داران این کشور از آنها استفاده شده را متوقف و تحریم نمایند.

پلیس فدرال کانادا با همکاری با مرکز تحلیل تراکنش‌های مالی و گزارش‌های این کشور (FINTRAC) در حال بررسی کمک‌هایی هستند که از طریق رمزارز برای حمایت از اعتراض چند هفته اخیر علیه واکسیناسیون در کانادا به معترضان پرداخت شده است.

گفتنی است جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا این اعتراض را برای اولین‌بار از زمان تصویب قانون شرایط اضطراری در سال ۱۹۹۸ غیرقانونی تلقی کرده است.

اعتراض رانندگان کامیون از اواخر ژانویه در واکنش به محدودیت‌های سفر بین‌المللی اعمال‌شده توسط دولت کانادا آغاز شد که طبق آن، همه افرادی که به این کشور وارد می‌شوند بایستی واکسن کرونا زده باشند. کامیون‌داران در اعتراض به این قانون پل‌های بین‌المللی و گذرگاه‌های مرزی را در چند استان کانادا مسدود کردند.

آدرس‌های کیف پول‌های تحریم‌شده شامل ۲۹ آدرس بیت‌کوین، یک آدرس اتریوم، یک آدرس کاردانو، یک آدرس اتریوم کلاسیک، یک آدرس لایت‌کوین و یک آدرس مونرو است. نسخه‌ای از این آدرس‌ها اوایل روز چهارشنبه در توییتر منتشر و پس از آن صحت آنها تایید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *