فرمان اجرایی جو بایدن لو رفت!

جانت یلن (Janet Yellen)، وزیر خزانه‌داری آمریکا، در ساعات ابتدایی امروز، به اشتباه بیانیه را در رابطه با جزئیات فرمان اجرایی جو بایدن که به ارزهای دیجیتال مربوط میشد، را منتشر کرد.

اما به سرعت این فرمان از روی سایت حذف شد ولی از طریق آرشیو وب در دسترس است آن‌طور که از بیانیه یلن به وضوح پیداست که دولت آمریکا و شخص رئیس‌جمهور، رویکرد مثبتی نسبت به ارزهای دیجیتال دارند.
صبح امروز، پس از آنکه جانت یلن وزیر خزانه داری به خطا برخی از جزئیات مربوط به متن فرمان اجرایی مرتبط با ارزهای دیجیتالِ‌بایدن را به اشتراک گذاشت قیمت بیت کوین حدود 8 درصد رشد کرد و هم چنین پس از آن قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز افزایش یافت.
همان‌گونه که از اطلاعات لورفته در وب‌سایت خزانه‌داری آمریکا پیداست، بایدن در فرمان اجرایی خود به‌دنبال قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال به شکلی است که به نفع شهروندان آمریکایی، کاربران و کسب‌وکارهای فعال در حوزه ارزهای دیجیتال باشد .
در فرمان اجرایی لو رفته امروز جو‌ بایدن به بحث خطرات مرتبط با تأمین مالی فعالیت‌های مجرمانه، حمایت از کاربران و سرمایه‌گذاران حوزه ارز دیجیتال و همچنین پیش‌گیری از تهدید سیستم مالی جهانی و اقتصاد اشاره شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *