سه غول‌ فست‌فودی جهان نشان‌های تجاری مرتبط با NFT و متاورس ثبت کردند!

اخیرا تعداد شرکت‌هایی که به مبحث واقعیت مجازی یا متاورس علاقه نشان داده‌اند به شدت افزایش یافته‌است. حال با ورود سه نام‌ آشنا و بزرگ دیگر از دنیای رستوران‌های زنجیره‌ای به این حوزه، می‌توان به اهمیت و رشد دنیای متاورس اشاره کرد.
برندهای تاکوبل، پیتزا هات و مرغ سوخاری کنتاکی (KFC) که هر سه زیرمجموعه کمپانی Yum! Brands هستند، علائم تجاری متعددی را در زمینه محصولات و خدمات NFT و متاورس به ثبت رساندند.
مایکل کاندودیس، وکیل امور علائم تجاری در متاورس، در بیانیه خبری خود گفت:«واضح است که کمپانی Yum! Brands نسبت به پتانسیل متاورس آگاهی دارد و با آماده کردن نشان‌های تجاری خود قصد فتح این اقتصاد مجازی را دارد.»
او همچنین در ادامه خاطر نشان کرد که اقدامات صورت گرفته برای عقب نماندن از رقبای بزرگی چون مک‌دونالد، برگرکینگ و غیره نیز هستند.
اخیرا کمپانی«Inspire Brands» نیز نشان‌های تجاری مشابهی را برای برندهای زیر مجموعه خود نظیر آربیز، بسکین رابینز، بافالو وایلد وینگز و جیمی جانز به ثبت رسانده است.
کاندودیس در پایان گفت که طی 12 ماه آتی باید منتظر پیوستن شرکت‌های بیشتری به این حوزه باشیم زیرا کمپانی‌های بزرگ‌ حالا متوجه اهمیت حفاظت از نام‌ها و برندهای خود در فضای متاورس شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *