bitcoin farm

در مورد مزرعه بیت‌کوین چه می‌دانید؟

زمانی که یک بلاک به زنجیره بیت‌کوین اضافه می‌شود، به شخص استخراج کننده 6.25 بیت‌کوین داده می‌شود. اگر با بازار بیت‌کوین آشنا باشید، به احتمال زیاد ارزش این مقدار را می‌دانید. به همین علت افراد زیادی اقدام به استخراج بیت‌کوین توسط ماینرها می‌کنند. افراد برای اینکه بتوانند سریع‌تر و به تعداد بالایی بیت‌کوین استخراج کنند، از تعداد زیادی کامپیوتر و ماینر استفاده می‌کنند که در اصطلاح به این مکان‌ها بیت‌کوین فارم یا مزرعه بیت‌کوین گفته می‌شود.

شرایط تاسیس مزرعه بیت‌کوین

اگر شما هم جز افرادی هستید که علاقه دارید مزرعه بیت‌کوین راه اندازی کنید باید شرایط زیر را دانسته و رعایت کنید.

  • باید مکانی که برای استخراج بیت‌کوین در نظر دارید، کاربری صنعتی داشته باشد. شما نمی‌توانید از کامپیوتر شخصی و برق منزلتان برای استخراج بیت‌کوین استفاده کنید، زیرا برق مصرفی ماینرها بالا بوده و ممکن است آسیب جدی به خطوط برق منطقه مسکونی شما وارد کند. همچنین صدای ایجاد شده توسط ماینرها بسیار بلند است و باعث آزار همسایگان و اطرافیان می‌شود. به همین علت دولت با این قضیه مخالف بوده و افراد خاطی را جریمه کرده وIP آن‌ها را در اختیار می‌گیرد.
  • حداقل انرژی برق مصرفی برای راه‌اندازی بیت کوین فارم، 100 کیلو وات است که باید آن را تامین کنید.
  • برای اینکه بتوانید میزان برق مصرفی گفته شده را تامین کنید، بایستی مزرعه‌تان حداقل 30 ماینر داشته باشد. توصیه می‌شود قبل از خرید در مورد انرژی مصرفی هر ماینر اطلاعاتی کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *