crypto whale

به چه کسانی نهنگ گفته می‌شود؟

نهنگ‌ها در دریا و اقیانوس‌ها جز بزرگ‌ترین موجودات شناخته می‌شوند. این موجودات بسیار قدرتمند بوده و می‌توانند بر روی اکوسیستم آن منطقه تاثیر بسیاری داشته باشند. این توضیحات را در نظر داشته باشید، هم چنین افرادی در دنیای ارز دیجیتال و بیت‌کوین‌ نیز وجود دارند که به دلیل سرمایه زیادی که داشته‌اند؛ مقدار عظیمی از یک ارز دیجیتال را خریداری کرده‌اند و کنترل آن ارز را به دست گرفته‌اند و می‌توانند با تغییراتی قیمت آن ارز را بالا برده یا پایین بیاورند؛ در اصطلاح به این افراد نهنگ ارز دیجیتال گفته می‎‌شود.

نهنگ‌ها چه کسانی هستند؟

افراد ثروتمند و کسانی که در زمینه ارز دیجیتال فعال هستند می‎توانند جز نهنگ‌های ارز دیجیتال باشند. علاوه بر افراد ثروتمند، شرکت‌ها، نهاد و سازمان‌ها که سهم زیادی از ارز دیجیتال را برعهده دارند می‌توانند به عنوان نهنگ شناخته شوند.

آیا امکان نهنگ شدن وجود دارد؟

همانطور که در بخش قبل گفته شد، بسیاری از افراد ثروتمند و شرکت‌ها که سرمایه زیادی دارند و در بخش ارز دیجیتال فعال هستند می‌توانند به عنوان نهنگ شناخته شوند؛ اما افراد با سرمایه اندک نیز می‌توانند تبدیل به نهنگ شوند. افرادی که سرمایه کمی دارند می‌توانند با تحقیق در این زمینه ارزهای کم هزینه را شناسایی کرده و آینده آن را تحلیل و پیش بینی کنند. سپس در صورتی که تحقیقاتشان موفقیت آمیز باشد اقدام به خرید آن سهام کنند. به این صورت این افراد می‌توانند به عنوان نهنگ یک ارز شناخته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *