crypto wallet

5 کیف پول امن برای نگهداری ارزهای دیجیتال

بسیار اتفاق افتاده که افراد رمزارزشان را به‌دلیل عدم امنیت کافی‌ کیف پول ارزهای دیجیتال از دست داده‌اند. ارزهای دیجیتال حتی تحت قوانین هیچ کشوری ثبت نشده‌اند. بنابراین، هنگام انتخاب کردن کیف پول برای ارز دیجیتالتان باید بسیار مراقب باشید. در ادامه به 5 کیف پول امن برای حفظ کریپتو اشاره می‌کنیم تا خاطرتان را آسوده کنیم.

Ledger

Ledger کیف پول رمزنگاری است که کلیدهای خصوصی کاربران را در دستگاه سخت‌افزاری امن ذخیره می‌کند. هدف اصلی آن جداسازی رایانه یا گوشی هوشمند با قابلیت هک آسان از کلیدهای خصوصی است. این محافظ کریپتو امکان می‌دهد تا ارز دیجیتالتان را صرفاً با استفاده از برنامه‌ای واحد به‌صورت ایمن از طریق دسکتاپ، تبلت و گوشی هوشمندتان بفروشید، بخرید، مدیریت و مبادله کنید.

Trezor

Trezor راه‌کاری قابل اعتماد است که کیف پول سخت‌افزاری‌اش کمک می‌کند تا ارزهای دیجیتالتان را به‌جای عرضه‌کنندگان آنلاین که ممکن است در هر زمان ناپدید یا هک شوند، مدیریت و مبادله کنید. امنیت دارایی‌هایتان را تضمین کنید که شامل ممیزی توسط محققان امنیتی متخصص است. هنگامی که کیف پول Trezor را راه‌اندازی می‌کنید، یک Seed برایتان تولید می‌شود.

DeFi Wallet

DeFi کیف پولی غیرحضانتی است که به شما امکان می‌دهد از تمام خدمات DeFi زیر یک چتر استفاده کنید. شما می‌توانید کنترل کاملی بر کلیدها و رمزارزهای خود داشته باشید و به‌راحتی بیش از 100 سکه مانند BTC، ATOM، DOT، LTC، CRO و ETH و توکن‌های ERC20 دیگر را مدیریت کنید.

Exodus

مدیریت رمزنگاری با Exodus بی‌دردسر است؛ زیرا به شما امکان می‌دهد با استفاده از کیف پول کریپتوی آن که روی دسکتاپ و موبایل کار می کند، رمزارزها را ارسال، دریافت و مبادله کنید. این کیف پول به‌طور یکپارچه با برنامه‌های مختلف ادغام می‌شود تا دارایی‌تان را بهتر کنترل کند. این کیف پول سخت‌افزاری نمودارها و پورتفولیوهای زنده، صرافی داخلی، و پشتیبانی 7روزه 24 ساعته برای سرگرم‌کننده کردن تجارت رمزنگاری، راه‌اندازی کرده است.

Trust Wallet

یکی از امن‌ترین و مطمئن‌ترین کیف‌پول‌های کریپتو است. Trust Wallet برای کسانی طراحی شده است که می‌خواهند روشی آسان برای مدیریت ارزهای دیجیتالشان داشته باشند و برای دستگاه های اندروید، iOS و دسکتاپ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *