Kristin Smith

۵۰ فرد تاثیرگذار کریپتو در سال ۲۰۲۲

وبسایت کوین‌تلگراف هرساله افراد مهم و تاثیرگذار حوزه‌ی رمزارزها و بلاکچین را به انتخاب خود؛ معرفی می‌کند.
امسال نیز این مجله معتبر دنیای رمزارزها به جهت یافتن فعالانی که بالاترین جنبه هنری، تحلیلی و نوآوری را دارند به طور موشکافانه‌ای دنیای بلاکچین را بررسی کرده، که به مرور به معرفی آنها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

#41 کریستین اسمیت

مدیر اجرایی انجمن بلاک‌چین

این برهه زمانی برای اکوسیستم ارز دیجیتال بسیار حساس است، زیرا این اولین بار است که این تعداد از افراد به‌طور متحد با سنا [و قانونگذاران] تماس گرفته‌اند و به آنها اطلاع دادند که این یک گروه فوق‌العاده پر جنب‌وجوش و فوق‌العاده خلاق است.

زندگینامه:

کریستین اسمیت[1]یکی از تاجران آمریکایی و مؤسس و مدیر اجرایی انجمن بلاک‌چین (انجمنی تجاری مستقر در واشنگتن دی سی با تمرکز بر مسائل مربوط به بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال) است.

اسمیت مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی و شاخه امور مالی و فاینانس شرکتی دریافت کرد. او کار خود را در کپیتال هیل واشنگتن دی سی آغاز کرد، و در آنجا نزدیک به 10 سال به عنوان سناتور و دستیار کنگره خدمت کرد.

او قبل از ورود به صنعت بلاک‌چین، کار خود را بر سیاست فناوری متمرکز کرده بود. اسمیت در واشنگتن نقش مهمی در کمک به شرکت‌های فناوری و بلاک‌چین برای دستیابی به اهداف سیاست عمومی‌شان داشت.

او از سال 2018 مدیر اجرایی انجمن بلاک‌چین بوده است و اکثرا او را به‌عنوان یکی از معتبرترین رهبران سیاست ارزهای دیجیتال و نوآوری مالی می‌شناسند. او همچنین به‌کرّات به‌عنوان مفسر در روزنامه‌ها و برنامه‌های تلویزیونی شرکت می‌کند و به طور منظم در شبکه‌هایی چون CNBC، یاهو فاینانس، فاکس نیشن و چدار[2]حضور دارد. او در سال 2020  در فهرست 40 فرد موفق زیر 40 سال به انتخاب نشریه فورچن قرار گرفت.

اسمیت در سال 2021:

اسمیت یکی از اعضای هیئت مدیره بنیاد فلی‌کوین[3]است که با هدف غیرمتمرکزساختن وب تأسیس شد. هدف این بنیاد ایجاد اینترنتی همگانی از طریق هماهنگی و حمایت از ایجاد و توسعه نرم‌افزارها و پروتکل‌های منبع باز برای شبکه‌های ذخیره‌سازی و بازیابی اطلاعات غیرمتمرکز است. این بنیاد منابع و آموزش‌های لازم برای کمک به رشد اکوسیستم را ارائه می‌دهد.

در سال 2021، فعالیت انجمن بلاک‌چین با ماموریت بهبود فضای سیاست‌های عمومی تشدید شد تا شبکه‌های رمزنگاری بتوانند در ایالات متحده رونق بگیرند.

اسمیت تعیین‌کننده استراتژی خطمشی عمومی انجمن است و تعامل با بخش صنعت و اطلاع‌رسانی به سیاست‌گذاران را رهبری می‌کند و بین این دومی و قانون‌گذاران پیوند ایجاد می‌کند. فعالیت او در انجمن بلاک‌چین موجب شد بازیگران معتبر این صنعت مانند ای‌تور[4] ، دیجیتال کورنسی گروپ[5]، کراکن[6]و گری‌اسکیل[7]به عضویت این انجمن درآیند و به تنظیم مقررات این صنعت که هنوز در ابتدای مسیر حفاظت از مشتری و کسب‌وکار است، کمک کنند.

اسمیت در به صدا درآوردن زنگ خطر در مورد پیشنهاد وزارت خزانه‌داری برای محدودکردن دسترسی به کیف پول‌های خود-میزبان نقش پرنگی داشت و در این رابطه به خزانه‌داری نامه نوشت.

اسمیت در سال 2022:

سال اسمیت با یک همکاری اساسی جدید با اسکای‌بریج کپیتال[8]به عنوان یک کارگردان مستقل آغاز شد. او همچنین یکی از مهمانان برجسته نشست CES 2022 در لاس وگاس بود، و در آنجا در چندین پانل بحث و گفتگو درباره مقررات ارزهای دیجیتال شرکت کرد.

انجمن بلاک‌چین این سال را با دو برابرشدن تعداد اعضا و چهار برابر شدن بودجه به پایان رساند. در سال 2022، انتظار می‌رود که اسمیت انجمن تجاری خود را بیش از پیش رشد دهد و تأثیر فزاینده‌ای بر چشم‌انداز ارزهای دیجیتال بگذارد و کسب‌وکارهای بلاک‌چینی بیشتری به آن بپیوندند.

یکی از موضوعات مهمی که اسمیت در سال 2021 با آن درگیر بود (و در سال 2022 نیز ادامه خواهد داشت) بالابردن ارزش بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال در واشنگتن است. طبق یک نظرسنجی،62 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال و ظرفیت آنها حمایت می‌کنند و معتقدند که دولت ایالات متحده باید توسعه صنعت ارز دیجیتال را تشویق کند تا این کشور توان رقابتی خود را در سطح جهان حفظ کتد.

اسمیت با باور قوی به این امر، به ترویج ارز دیجیتال در میان سناتورها و نمایندگان مجلسی که بر خلاف عموم مردم، با دشواری بیشتری نسبت به ظرفیت‌های مثبت این صنعت برای کل کشور متقاعد می‌شوند، ادامه خواهد داد.


[1] Kristin Smith

[2] Cheddar

[3] Filecoin

[4] eToro

[5] Digital Currency Group

[6] Kraken

[7] Greyscale

[8] SkyBridge Capital

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *