پولکادات بزرگترین شبکه اثبات سهام؛ ۳ میلیارد دلار سپرده!

وقتی حرف از سهام‌گذاری به میان می‌آید، بلاک چین لایه اول پولکادات (Polkadot)، پرطرفدارترین شبکه در میان کاربران است.

این رقم بیانگر آن است که دارندگان توکن دات (DOT)، توکن بومی پولکادات، تقریباً سه میلیارد دلار از منابع مالی خود را با هدف کسب درآمد در اعتبارسنج‌های این شبکه سپرده‌گذاری کرده‌اند.

وقتی حرف از سهام‌گذاری به میان می‌آید، بلاک چین لایه اول پولکادات (Polkadot)، پرطرفدارترین شبکه در میان کاربران است. بنابر آمار بخش تحقیقات وب‌سایت «The Block»، هم‌اکنون ارزش توکن‌های سهام‌گذاری‌شده در بلاک چین پولکادات به حدود ۳ میلیارد دلار رسیده است.به گزارش «The Block»، این رقم بیانگر آن است که دارندگان توکن دات (DOT)، توکن بومی پولکادات، تقریباً سه میلیارد دلار از منابع مالی خود را با هدف کسب درآمد در اعتبارسنج‌های این شبکه سپرده‌گذاری کرده‌اند. پس از پولکادات، شبکه کاردانو با میزبانی از ۱.۷۹ میلیارد دلار از منابع کاربران در قالب توکن آدا (ADA)، دومین شبکه پرطرفدار در میان کاربران برای سهام‌گذاری است.بلاک چین‌های تزوس (XTZ) و ایاس (EOS) نیز هر یک با در اختیار داشتن تقریباً ۱.۴ میلیارد دلار از منابع کاربران، به‌ترتیب سومین و چهارمین شبکه پرطرفدار در میان کاربران از نظر حجم مبالغ سهام‌گذاری‌شده هستند. گفتنی است درمجموع، حدوداً ۱۲ میلیارد دلار در ۱۰ شبکه برتر سهام‌گذاری شده که ۸ تای آنها شبکه‌های بلاک چین لایه اول هستند (البته به‌جز بند پروتکل (Band Protocol) و سینتتیکس (Synthetix)).

ناگفته نماند که پولکادات علاوه بر آنکه بزرگ‌ترین شبکه از نظر حجم سهام‌گذاری کاربران است، تنها شبکه‌ای بوده که توکن بومی آن یعنی دات طی ۹۰ روز گذشته، در برابر دلار آمریکا، بیت کوین و اتر از بازدهی مثبت برخوردار بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *